• Ekstrakcyjne pranie tapicerki, wykładzin, dywanów

  Ekstrakcyjne pranie tapicerki, wykładzin, dywanów 

  Tekstylia wprowadzają do naszych domów atmosferę ciepła i przytulności. Lubimy otaczać się przyjemnymi w dotyku materiałami, które kojarzą nam się z relaksem i wypoczynkiem. Nawet w bardzo nowoczesnych i na pozór surowych aranżacjach wnętrz znajdzie się miejsce dla wyjątkowych tkanin, które choć pięknie, to niestety nie zawsze są łatwe w utrzymaniu.

  Komfortowe, tapicerowane meble, miękkie poduchy, oryginalne wykładziny i dywany – te wszystkie elementy wyposażenia wnętrz prezentują się doskonale, gdy są nowe. A dom to przecież życie! Komu nie zdarzyło się rozlać czegoś na kanapę lub dywan? Mniejsze i większe codzienne wypadki sprawiają, że po pewnym czasie wizerunek wystroju daleki jest od ideału. Żeby przywrócić doskonały wygląd domowym tekstyliom wystarczy naprawdę niewiele. Trzeba jednak sięgnąć po profesjonalne wsparcie.

  Na pewno kojarzysz taką sytuację. Na kanapę lub dywan rozlało się czerwone wino lub sok owocowy. Co robisz? Pędzisz w popłochu do kuchni po ręcznik, by jak najszybciej odsączyć to, co nie zdążyło wniknąć w materiał i poszycie. Naciskasz, trzesz, a plama zamiast zniknąć pochłania kolejne włókna. Nie poddajesz się – sięgasz po ciepłą wodę z detergentem i gąbkę albo idziesz o krok dalej i kupujesz specjalny środek do domowego czyszczenia tapicerek. Efekt? W pierwszym przypadku nawet jeśli pozbyłeś się plamy, to uzyskałeś ohydny zaciek. W drugim, plama co najwyżej zrobiła się jaśniejsza.

  Nie trać czasu, energii i nerwów, ani nie wydawaj pieniędzy na próżno! Skorzystaj z profesjonalnego, ekstrakcyjnego czyszczenia tapicerki, wykładzin oraz dywanów i przekonaj się, że twoje meble i dekoracje znów mogą wyglądać jak nowe! Łączny czas schnięcia tapicerki w warunkach domowych po praniu ekstrakcyjnym mieści się w przedziale 5-7 godzin.

  Profesjonalne pranie ekstrakcyjne to twój sposób na zaplamienia:

  • dywanów i wykładzin,
  • kanap i foteli,
  • siedzeń samochodowych.

  Szybko, skutecznie i ekonomicznie!

  Dlaczego warto skorzystać z profesjonalnego czyszczenia dywanów i tapicerek?

  Wysoka skuteczność

  Tylko intensywnie działające, skoncentrowane preparaty niedostępne w sprzedaży ogólnej dla indywidualnych użytkowników są w stanie zaradzić naprawdę trudnym zabrudzeniom.

  Materiałoznawstwo

  Próbując wyczyścić tapicerkę na własną rękę możesz zniszczyć materiał! Profesjonalna firma posiada wiedzę, w jaki sposób wyprać odpowiednią tkaninę, np. naturalną wełnę.

  Zapach i alergeny

  Piorąc nie tylko usuwamy zabrudzenia, ale też neutralizujemy przykre zapachy, usuwamy roztocza i alergeny. Używane środki dopasowujemy także pod kątem wymagań alergików.

  Impregnacja

  Pracujemy metodami takimi jak ekstrakcja, szamponowanie, kapsułkowanie oraz bonatowanie. Wykorzystujemy preparaty i maszyny renomowanej marki Karcher. Usługa kończy się impregnacją, dzięki której tkanina jest odporniejsza na wchłanianie wilgoci i zabrudzeń w przyszłości.

  Zapraszamy do skorzystania z naszej usługi doraźnie, jak i w ramach stałej konserwacji – czasowego odświeżania oraz bieżącego utrzymania w czystości wykładzin i mebli tapicerowanych. Usługa adresowana do klientów indywidualnych oraz firm.

  • Deratyzacja

   Szczury i myszy stanowią ogromne zagro-
   żenie dla zdrowia ludzkiego, szczególnie dla...

  • Dezynsekcja

   Polega przede wszystkim na tępieniu
   szkodliwych owadów zwłaszcza...

  • Dezynfekcja

   Postępowanie mające na celu maksymal-
   ne zmniejszenie liczby drobnoustrojów...

  • Dezynfekcja po zgonie

   Przykry zapach, zanieczyszczenia biolo-
   giczne, krew, tkanki, muszą być bezpiecznie...

  • Ozonowanie

   Ozon jest niebieskawym gazem
   o specyficznej ostrej woni...

  • Likwidacja zapachów

   Po pożarach, dymu papierosowego, fermen-
   tacji, rozkładu gnilnego, fekaliów, chemii, itp

  • Odkomarzanie

   Zwalczanie komarów to forma zabiegu
   mająca na celu poprawę naszego...

  • Monitoring HACCP

   Monitoring HACCP ma na celu czynną
   ochronę przed szkodnikami poprzez...

  • STOP ptakom

   Ptaki miejskie żyjące na wolności są
   uznawane za zwierzęta udomowione...