• Jesteś tutaj:  Strona główna  /  O firmie  /  Kim jesteśmy?

  Kim jesteśmy?

  Kim jesteśmy? 

  Nazwa firmy ERPOL pochodzi od połączenia kilku pierwszych liter imienia i nazwiska założyciela
  Eryka Połeć
  Od początku firma specjalizuje się w świadczeniu profesjonalnych usług dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji a od 2008r również sprzedażą środków owadobójczych.

  od 15 lat na rynku.

   


  HISTORIA FIRMY

  2007 r

  • Rejestracja firmy ERPOL ERYK POŁEĆ wraz z pierwszą domeną internetową:  www.erpol.waw.pl Poza główną działalnością DDD, świadczyliśmy w tamtym okresie również usługi z zakresu utrzymania czystości w obiektach komercyjnych: placówkach bankowych, medycznych, biurach,

  2008 r

  • Silniejsze ukierunkowanie na naszej głównej działalności - dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji. Zakończenie świadczenia usług porządkowych,


   

  W tym samym roku przenieśliśmy biuro do nowej lokalizacji na jedną z główniejszych ulic Warszawskiej Ochoty - Al.Krakowską 274. Bezpośrednie wejście z  ulicy zapewniło transparentność i łatwiejszy kontakt, co przyczyniło się na poprawę naszego wizerunku i pozwoliło pozyskać nowych Klientów.

   


  2010 r

  • Aby sprostać oczekiwaniom Klientów, uruchomiliśmy pierwszy punkt handlowy zajmujący się sprzedażą specjalistycznych urządzeń, środków owadobójczych i gryzoniobójczych. Tym samym firma ERPOL stała się przedsiębiorstwem handlowo-usługowym. Mogliśmy dzięki temu zaproponować naszym Klientom nie tylko specjalistyczną usługę, ale również fachowo doradzić o zakupie odpowiedniego środka.
  • Inauguracja platformy sprzedaży przez internet pod nazwą:  www.skleperpol.pl 
  • Rozwinięcie sprzedaży za pośrednictwem licznych portali min. nokaut.pl , ceneo.pl ,  allegro.pl 
  • Uzyskaliśmy w krótkim czasie status "złotej gwiazdki" i "Super sprzedawcy"

  2011 r

  • Uruchomienie stacjonarnego punktu handlowego w samym centrum miasta, przy Al.Solidarności 113d na tyłach byłego kina FEMINA. Sklep funkcjonuje do dziś.

  • Pierwszy bezpośredni import akcesoriów i urządzeń z Azji, USA i Wielkiej Brytanii oraz rozpoczęcie sprzedaży hurtowej.

  • Duże inwestycje w sprzęt.
   Zakupiliśmy zarówno PRZEMYSŁOWE GENERATORY OZONU,
   jak również sprowadziliśmy innowacyjne urządzenia CRYONITE® przeznaczone do ekologicznego zwalczania szkodników metodą wymrażania suchym lodem.
   Takie działanie pozwoliło naszej firmie jako PIERWSZEJ W POLSCE  promować i wykonywać zabiegi na terenie całego kraju z wykorzystaniem technologii dotychczas nieosiągalnej w Polsce, a aprobowanej i stosowanej z sukcesami w USA i Kanadzie.

  2012 r

   

   

   

   

   

   


  2013 r

  • Rozwój działu handlowego poprzez Inaugurację własnej konfekcji środków owadobójczych i gryzoniobójczych funkcjonujących pod markami: PREMIUM©  KOMARON©  STRONG©

  Wprowadzenie do sprzedaży ekologicznych pułapek do monitorowania insektów:
  KARALEP DETEKTOR®  i  FEROTRAP®

   

  • Z braku wystarczającej ilości miejsca na ul. Ekspresowej, przenieśliśmy firmę na ul.Kowalczyka, gdzie wynajmowaliśmy dużą powierzchnię na terenach nieistniejącej już Warszawskiej Drukarni Akcydensowej.
   Niestety teren został sprzedany pod osiedle mieszkaniowe, i musieliśmy się wyprowadzić.

   

   

   

   

   

   


  2014 r

  • Przy współpracy z firmą BAYER uruchomienie platformy handlowo-dystrybucyjnej środków z linii Blattanex  www.blattanex.pl 
  • Bezpośredni import z Korei Południowej oraz dystrybucja zamgławiaczy termicznych Mist Fogger® 

    
  • Kolejna przeprowadzka na ul.Czarnocińską 25


   

   

   

   


  2015 r

  • Dalsze inwestycje w sprzęt:
   Dzięki inwestycjom w specjalistyczny i unikalny sprzęt, wprowadziliśmy nową metodę zwalczania szkodników - dezynsekcję szokową ( knock-down ). Metoda z powodzeniem wykorzystywana w miejscach gdzie zwalczenie insektów musi być wykonane w najkrótszym możliwym czasie np w produkcji spożywczej, restauracjach tj. u Klientów którzy oczekują błyskawicznego efektu. Nowo zakupione urządzenie dzięki swojej mobilności i ogromnej wydajności pozwala na wykonywanie prac zarówno w dużych zakładach jak również w mieszkaniach prywatnych.  Z kolei zakup największego i najmocniejszego na rynku zamgławiacza pulsacyjno odrzutowego, umożliwił nam obsługę najbardziej wymagających Klientów związaną z obiektami wielkoobszarowymi tj. pola golfowe, parki, całe osiedla mieszkaniowe głównie pod kątem owadów latających: komarów, meszek. Dzięki ogromnej wydajności możemy również podejmować zabiegi z zakresu dezynfekcji i dezynsekcji hal, magazynów wielkopowierzchniowych, tuneli foliowych, szklarni, komór przechowalniczych, kurników, i innych obiektów inwentarskich.
  Obejrzyj nasz film z prac wykonywanych niniejszą aparaturą na obszarze kilkunastu hektarów KLIKNIJ i wejdź na nasz kanał YouTube.


  2016 r

  • Kolejną ważną inwestycją był zakup specjalistycznego urządzenia do iniekcji.

  Maszyna umożliwiła skuteczniejszą walkę ze szkodnikami drewna wyrobowego i ich larwami. Iniekcja przeciwko kołatkom, spuszczelom, trzpiennikom, miazgowcom i wielu innym drewnojadom jest uznawana za jedną z najskuteczniejszych form walki oraz leczenia drewna. Środek wstrzykiwany pod wysokim ciśnieniem do wnętrza porażonego elementu, natychmiastowo niszczy żerujące ksylofagi i impregnuje przed ponowną ich infestacją.
  Iniekcja sprawdzi się do zabezpieczania zarówno całych budynków tj obiekty sakralne, muzea, domy z bala jak również wybranych elementów konstrukcyjnych: podłogi, schody, poręcze, stropy, belki, krokwie, słupy.


  2017 r
  JUBILEUSZ FIRMY ERPOL
  Dziesięciolecie istnienia na rynku.
  Pragniemy podziękować wszystkim naszym dotychczasowym i przyszłym Klientom za obdarzenie nas zaufaniem poprzez korzystanie z naszych usług. Traktujemy to jako wyróżnienie i zaszczyt. Mijająca dekada naszej działalności bardzo dużo nas nauczyła, a zdobyte doświadczenia oraz wsłuchiwanie się w oczekiwania Klientów pozwalają na podnoszenie standardów by być jeszcze skuteczniejszymi. Nie zwalniamy. Rozwijamy się dalej i coraz szybciej.  Dziękujemy.

  • Dostosowanie naszych witryn internetowych do responsywnego wyświetlania na wszelkich urządzeniach mobilnych, oraz wprowadzenie nowego logotypu identyfikującego naszą firmę ERPOL spójnie z domeną usługową  www.pryskanie.pl


   

   

  Idea nowego logotypu naszej firmy:
  { ... Kolor czerwony jest najintensywniejszą barwą, budzącą silne emocje i wzywającą do działania.
  Słoń jest pozytywną i sympatyczną postacią. Przywodzi na myśl dobre skojarzenia w każdym przedziale wiekowym. Słoń utożsamiany jest z dużą siłą, rozwagą, długowiecznością i szczęściem. Szczęście podkreślone w geście uniesionej trąby.
  Zarys kształtu czerwonego tła, w lewym górnym rogu jest mocniej wyoblony i spójny z uniesioną trąbą.
  Samo określenie PRYSKANIE zaprojektowane jest w czytelnym foncie, barwy czarnej do szarej. Określa naszą główną specjalizację - opryski chemiczne... }


  2018 r

  • Przyjęcie naszej firmy w poczet Polskiego Stowarzyszenia Pracowników Dezynfekcji Dezynsekcji i Deratyzacji ( numer: 633 ), będącego członkiem Konfenderacji Europejskich Stowarzyszeń DDD - CEPA (Confederation of European Pest Management Associations).
   Więcej na: www.pspddd.pl oraz na: www.cepa-europe.org
    
  • Ukierunkowanie na linii produktowej STRONG
    
  • Inwestycja poczyniona w zakup przemysłowych, spalinowych generatorów parowych. Dzięki temu możemy obecnie wykonywać usługi wielkopowierzchniowego mycia i dezynfekcji ( odgrzybiania elewacji budynków, dezynfekcji pomieszczeń i urządzeń medycznych itp. )

   2019 r

  • Kolejne zakupy i inwestycja w wysokospecjalistyczne maszyny piorące Karcher i Numatic. Pranie tapicerek, wykładzin obiektowych, dywanów i mebli stało się jeszcze prostsze i skuteczniejsze. Wykorzystujemy metody: ekstrakcji, szamponowania, bonetowania.
    
  • Zakup urządzeń i maszyn usprawniających konfekcję środków biobójczych z linii STRONG

  2021 r

  Po prawie 2 latach budowy, przenieśliśmy się do naszej upragnionej siedziby. Starannie zaprojektowany budynek pozwolił w wygodny sposób ulokować nasze oba działy - handlowy i usługowy.
  Na ponad 700m2 powierzchni użytkowej znalazły się biura, powierzchnia magazynowa, konfekcja, oraz dostępna z ulicy dla naszych Klientów - wzorcownia produktów z salą sprzedaży.
  Od dzisiaj adres siedziby głównej to :
  Warszawa,  ul. Ciechanowska 15

  • Deratyzacja

   Szczury i myszy stanowią ogromne zagro-
   żenie dla zdrowia ludzkiego, szczególnie dla...

  • Dezynsekcja

   Polega przede wszystkim na tępieniu
   szkodliwych owadów zwłaszcza...

  • Dezynfekcja

   Postępowanie mające na celu maksymal-
   ne zmniejszenie liczby drobnoustrojów...

  • Dezynfekcja po zgonie

   Przykry zapach, zanieczyszczenia biolo-
   giczne, krew, tkanki, muszą być bezpiecznie...

  • Ozonowanie

   Ozon jest niebieskawym gazem
   o specyficznej ostrej woni...

  • Likwidacja zapachów

   Po pożarach, dymu papierosowego, fermen-
   tacji, rozkładu gnilnego, fekaliów, chemii, itp

  • Odkomarzanie

   Zwalczanie komarów to forma zabiegu
   mająca na celu poprawę naszego...

  • Monitoring HACCP

   Monitoring HACCP ma na celu czynną
   ochronę przed szkodnikami poprzez...

  • STOP ptakom

   Ptaki miejskie żyjące na wolności są
   uznawane za zwierzęta udomowione...