• Jesteś tutaj:  Strona główna  /  O firmie  /  Kim jesteśmy?

  Kim jesteśmy?

  Kim jesteśmy? 

  Nazwa firmy ERPOL pochodzi od połączenia kilku pierwszych liter imienia i nazwiska założyciela
  Eryka Połeć
  Od początku firma specjalizuje się w świadczeniu profesjonalnych usług dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji a od 2008r również sprzedażą środków owadobójczych.

  2020 rok to już 13 lat naszej działalności.

   


  HISTORIA FIRMY

  2007 r

  • Rejestracja firmy ERPOL ERYK POŁEĆ wraz z pierwszą domeną internetową:  www.erpol.waw.pl Poza główną działalnością DDD, świadczyliśmy w tamtym okresie również usługi z zakresu utrzymania czystości w obiektach komercyjnych: placówkach bankowych, medycznych, biurach,

  2008 r

  • Silniejsze ukierunkowanie na naszej głównej działalności - dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji. Zakończenie świadczenia usług porządkowych,


   

  W tym samym roku przenieśliśmy biuro do nowej lokalizacji na jedną z główniejszych ulic Warszawskiej Ochoty - Al.Krakowską 274. Bezpośrednie wejście z  ulicy zapewniło transparentność i łatwiejszy kontakt, co przyczyniło się na poprawę naszego wizerunku i pozwoliło pozyskać nowych Klientów.

   


  2010 r

  • Aby sprostać oczekiwaniom Klientów, uruchomiliśmy pierwszy punkt handlowy zajmujący się sprzedażą specjalistycznych urządzeń, środków owadobójczych i gryzoniobójczych. Tym samym firma ERPOL stała się przedsiębiorstwem handlowo-usługowym. Mogliśmy dzięki temu zaproponować naszym Klientom nie tylko specjalistyczną usługę, ale również fachowo doradzić o zakupie odpowiedniego środka.
  • Inauguracja platformy sprzedaży przez internet pod nazwą:  www.skleperpol.pl 
  • Rozwinięcie sprzedaży za pośrednictwem licznych portali min. nokaut.pl , ceneo.pl ,  allegro.pl 
  • Uzyskaliśmy w krótkim czasie status "złotej gwiazdki" i "Super sprzedawcy"

  2011 r

  • Uruchomienie stacjonarnego punktu handlowego w samym centrum miasta, przy Al.Solidarności 113d na tyłach byłego kina FEMINA. Sklep funkcjonuje do dziś.

  • Pierwszy bezpośredni import akcesoriów i urządzeń z Azji, USA i Wielkiej Brytanii oraz rozpoczęcie sprzedaży hurtowej.

  • Duże inwestycje w sprzęt.
   Zakupiliśmy zarówno PRZEMYSŁOWE GENERATORY OZONU,
   jak również sprowadziliśmy innowacyjne urządzenia CRYONITE® przeznaczone do ekologicznego zwalczania szkodników metodą wymrażania suchym lodem.
   Takie działanie pozwoliło naszej firmie jako PIERWSZEJ W POLSCE  promować i wykonywać zabiegi na terenie całego kraju z wykorzystaniem technologii dotychczas nieosiągalnej w Polsce, a aprobowanej i stosowanej z sukcesami w USA i Kanadzie.

  2012 r

   

   

   

   

   

   


  2013 r

  • Rozwój działu handlowego poprzez Inaugurację własnej konfekcji środków owadobójczych i gryzoniobójczych funkcjonujących pod markami: PREMIUM©  KOMARON©  STRONG©

  Wprowadzenie do sprzedaży ekologicznych pułapek do monitorowania insektów:
  KARALEP DETEKTOR®  i  FEROTRAP®

   

  • Z braku wystarczającej ilości miejsca na ul. Ekspresowej, przenieśliśmy firmę na ul.Kowalczyka, gdzie wynajmowaliśmy dużą powierzchnię na terenach nieistniejącej już Warszawskiej Drukarni Akcydensowej.
   Niestety tutaj też "nie zagrzaliśmy długo miejsca", ponieważ teren został sprzedany pod osiedle mieszkaniowe.

   

   

   

   

   

   


  2014 r

  • Przy współpracy z firmą BAYER uruchomienie platformy handlowo-dystrybucyjnej środków z linii Blattanex  www.blattanex.pl 
  • Bezpośredni import z Korei Południowej oraz dystrybucja zamgławiaczy termicznych Mist Fogger® 

    
  • Kolejna przeprowadzka naszej firmy na ul.Czarnocińską ( do chwili obecnej ).


   

   

   

   


  2015 r

  • Dalsze inwestycje w sprzęt:
   Dzięki inwestycjom w specjalistyczny i unikalny sprzęt, wprowadziliśmy nową metodę zwalczania szkodników - dezynsekcję szokową ( knock-down ). Metoda z powodzeniem wykorzystywana w miejscach gdzie zwalczenie insektów musi być wykonane w najkrótszym możliwym czasie np w produkcji spożywczej, restauracjach tj. u Klientów którzy oczekują błyskawicznego efektu. Nowo zakupione urządzenie dzięki swojej mobilności i ogromnej wydajności pozwala na wykonywanie prac zarówno w dużych zakładach jak również w mieszkaniach prywatnych.  Z kolei zakup największego i najmocniejszego na rynku zamgławiacza pulsacyjno odrzutowego, umożliwił nam obsługę najbardziej wymagających Klientów związaną z obiektami wielkoobszarowymi tj. pola golfowe, parki, całe osiedla mieszkaniowe głównie pod kątem owadów latających: komarów, meszek. Dzięki ogromnej wydajności możemy również podejmować zabiegi z zakresu dezynfekcji i dezynsekcji hal, magazynów wielkopowierzchniowych, tuneli foliowych, szklarni, komór przechowalniczych, kurników, i innych obiektów inwentarskich.
  Obejrzyj nasz film z prac wykonywanych niniejszą aparaturą na obszarze kilkunastu hektarów KLIKNIJ i wejdź na nasz kanał YouTube.


  2016 r

  • Kolejną ważną inwestycją był zakup specjalistycznego urządzenia do iniekcji.

  Maszyna umożliwiła skuteczniejszą walkę ze szkodnikami drewna wyrobowego i ich larwami. Iniekcja przeciwko kołatkom, spuszczelom, trzpiennikom, miazgowcom i wielu innym drewnojadom jest uznawana za jedną z najskuteczniejszych form walki oraz leczenia drewna. Środek wstrzykiwany pod wysokim ciśnieniem do wnętrza porażonego elementu, natychmiastowo niszczy żerujące ksylofagi i impregnuje przed ponowną ich infestacją.
  Iniekcja sprawdzi się do zabezpieczania zarówno całych budynków tj obiekty sakralne, muzea, domy z bala jak również wybranych elementów konstrukcyjnych: podłogi, schody, poręcze, stropy, belki, krokwie, słupy.


  2017 r
  JUBILEUSZ FIRMY ERPOL
  Dziesięciolecie istnienia na rynku.
  Pragniemy podziękować wszystkim naszym dotychczasowym i przyszłym Klientom za obdarzenie nas zaufaniem poprzez korzystanie z naszych usług. Traktujemy to jako wyróżnienie i zaszczyt. Mijająca dekada naszej działalności bardzo dużo nas nauczyła, a zdobyte doświadczenia oraz wsłuchiwanie się w oczekiwania Klientów pozwalają na podnoszenie standardów by być jeszcze skuteczniejszymi. Nie zwalniamy. Rozwijamy się dalej i coraz szybciej.  Dziękujemy.

  • Dostosowanie naszych witryn internetowych do responsywnego wyświetlania na wszelkich urządzeniach mobilnych, oraz wprowadzenie nowego logotypu identyfikującego naszą firmę ERPOL spójnie z domeną usługową  www.pryskanie.pl


   

   

  Idea nowego logotypu naszej firmy:
  { ... Kolor czerwony jest najintensywniejszą barwą, budzącą silne emocje i wzywającą do działania.
  Słoń jest pozytywną i sympatyczną postacią. Przywodzi na myśl dobre skojarzenia w każdym przedziale wiekowym. Słoń utożsamiany jest z dużą siłą, rozwagą, długowiecznością i szczęściem. Szczęście podkreślone w geście uniesionej trąby.
  Zarys kształtu czerwonego tła, w lewym górnym rogu jest mocniej wyoblony i spójny z uniesioną trąbą.
  Samo określenie PRYSKANIE zaprojektowane jest w czytelnym foncie, barwy czarnej do szarej. Określa naszą główną specjalizację - opryski chemiczne... }


  2018 r

  • Przyjęcie naszej firmy w poczet Polskiego Stowarzyszenia Pracowników Dezynfekcji Dezynsekcji i Deratyzacji ( numer: 633 ), będącego członkiem Konfenderacji Europejskich Stowarzyszeń DDD - CEPA (Confederation of European Pest Management Associations).
   Więcej na: www.pspddd.pl oraz na: www.cepa-europe.org
    
  • Ukierunkowanie na linii produktowej STRONG
    
  • Inwestycja poczyniona w zakup przemysłowych, spalinowych generatorów parowych. Dzięki temu możemy obecnie wykonywać usługi wielkopowierzchniowego mycia i dezynfekcji ( odgrzybiania elewacji budynków, dezynfekcji pomieszczeń i urządzeń medycznych itp. )

   2019 r

  • Kolejne zakupy i inwestycja w wysokospecjalistyczne maszyny piorące Karcher i Numatic. Pranie tapicerek, wykładzin obiektowych, dywanów i mebli stało się jeszcze prostsze i skuteczniejsze. Wykorzystujemy metody: ekstrakcji, szamponowania, bonetowania.
    
  • Zakup urządzeń i maszyn usprawniających konfekcję środków biobójczych z linii STRONG

  2021 r

  Po prawie 2 latach budowy, przenieśliśmy się do naszej upragnionej siedziby. Starannie zaprojektowany budynek pozwolił w wygodny sposób ulokować nasze oba działy - handlowy i usługowy.
  Na ponad 700m2 powierzchni użytkowej znalazły się biura, powierzchnia magazynowa, konfekcja, oraz dostępna z ulicy dla naszych Klientów - wzorcownia produktów z salą sprzedaży.
  Od dzisiaj adres siedziby głównej to :
  Warszawa,  ul. Ciechanowska 15

  • Deratyzacja

   Szczury i myszy stanowią ogromne zagro-
   żenie dla zdrowia ludzkiego, szczególnie dla...

  • Dezynsekcja

   Polega przede wszystkim na tępieniu
   szkodliwych owadów zwłaszcza...

  • Dezynfekcja

   Postępowanie mające na celu maksymal-
   ne zmniejszenie liczby drobnoustrojów...

  • Dezynfekcja po zgonie

   Przykry zapach, zanieczyszczenia biolo-
   giczne, krew, tkanki, muszą być bezpiecznie...

  • Ozonowanie

   Ozon jest niebieskawym gazem
   o specyficznej ostrej woni...

  • Likwidacja zapachów

   Po pożarach, dymu papierosowego, fermen-
   tacji, rozkładu gnilnego, fekaliów, chemii, itp

  • Odkomarzanie

   Zwalczanie komarów to forma zabiegu
   mająca na celu poprawę naszego...

  • Monitoring HACCP

   Monitoring HACCP ma na celu czynną
   ochronę przed szkodnikami poprzez...

  • STOP ptakom

   Ptaki miejskie żyjące na wolności są
   uznawane za zwierzęta udomowione...