• Jesteś tutaj:  Strona główna  /  O firmie  /  Kim jesteśmy?

  Kim jesteśmy?

  Kim jesteśmy? 

  Nazwa firmy ERPOL pochodzi od połączenia kilku pierwszych liter imienia i nazwiska założyciela
  Eryka Połeć
  Od początku firma specjalizuje się w świadczeniu profesjonalnych usług dezynfekcji, dezynsekcji, deratyzacji a od 2008r również sprzedażą środków owadobójczych.

  W 2018 roku obchodzimy 11 lecie naszej działalności.

   


  HISTORIA FIRMY

  2007r
  Rejestracja firmy ERPOL ERYK POŁEĆ wraz z pierwszą domeną internetową:  www.erpol.waw.pl
  Poza główną działalnością DDD, świadczyliśmy w tamtym okresie również usługi z zakresu utrzymania czystości w obiektach komercyjnych: placówkach bankowych, placówkach medycznych, budynkach biurowych,


  2008r
  Silniejsze ukierunkowanie na naszej głównej działalności - dezynfekcji, dezynsekcji i deratyzacji.

  Zakończenie świadczenia usług porządkowych,


   

  W tym samym roku przenieśliśmy biuro do nowej lokalizacji na jedną z główniejszych ulic Warszawskiej Ochoty - Al.Krakowską 274. Bezpośrednie wejście z  ulicy zapewniło transparentność i łatwiejszy kontakt, co przyczyniło się na poprawę naszego wizerunku i pozwoliło pozyskać nowych Klientów.

   


  2010r
  Aby sprostać oczekiwaniom Klientów, uruchomiliśmy pierwszy punkt handlowy zajmujący się sprzedażą specjalistycznych urządzeń, środków owadobójczych i gryzoniobójczych.
  Tym samym firma ERPOL stała się przedsiębiorstwem handlowo-usługowym. Mogliśmy dzięki temu zaproponować naszym Klientom nie tylko specjalistyczną usługę, ale również fachowo doradzić o zakupie odpowiedniego środka.

  Inauguracja platformy sprzedaży przez internet pod nazwą:  www.skleperpol.pl 

  Rozwinięcie sprzedaży za pośrednictwem licznych portali min. nokaut.pl , ceneo.pl ,  allegro.pl 

  Uzyskaliśmy w krótkim czasie status "złotej gwiazdki" i "Super sprzedawcy"
   


  2011r
  Uruchomienie stacjonarnego punktu handlowego w samym centrum miasta, przy Al.Solidarności 113d na tyłach byłego kina FEMINA ( obecnie sklep spożywczy ). Sklep funkcjonuje do dziś.

  Pierwszy bezpośredni import akcesoriów i urządzeń z Azji, USA i Wielkiej Brytanii oraz rozpoczęcie sprzedaży hurtowej.

  W 2011 roku, w dziale usługowym naszej firmy zapoczątkowaliśmy duże inwestycje w sprzęt.
  Zakupiliśmy zarówno przemysłowe generatory ozonu, jak również sprowadziliśmy innowacyjne urządzenia CRYONITE® przeznaczone do ekologicznego zwalczania szkodników metodą wymrażania suchym lodem.
  Generatory ozonu zostały wprowadzone jako samoistnie wykorzystywane urządzenia, jak również jako uzupełnienie chemicznych zabiegów mających na celu niszczenie wirusów, bakterii, grzybów i roztoczy. Ozonowanie eliminuje również uciążliwe zapachy, co przy ogromnej mocy urządzeń i braku szkodliwych pozostałości zabiegi z powodzeniem mogą być prowadzone w szkołach, przedszkolach i przemyśle spożywczym.
  Z kolei urządzenia do wymrażania Cryonite, są niezastąpionym narzędziem pozwalającym niszczyć insekty wszędzie tam gdzie klasyczne zabiegi chemiczne nie mogłyby być wykorzystane. Zaliczyć tu można np. szpitale i żłobki.

  Zakup specjalistycznego sprzętu i wykorzystanie najnowocześniejszych technologii umożliwiło nam podejmowanie nietypowych i dotychczas nieosiągalnych w Polsce usług.


  2012r
  Utrwalenie marki poprzez zróżnicowane działania marketingowe min. rejestracja nowych domen internetowych dla naszych platform sprzedażowych www.stopszkodnikom.com oraz www.pryskaj.pl a także dla działu usług: www.pryskanie.pl , www.dezynsekcja24h.pl  i  www.wymrazaniepluskiew.pl

  Ujednolicenie szaty graficznej, logotypów i sloganów reklamowych.

  Podjęcie prac z wykorzystaniem technologii CRYONITE® sprawiło iż nasza firma jako pierwsza w Polsce zaczęła "przecierać szlaki" i aktywnie promować na rodzimym rynku usług dezynsekcyjnych metody u nas niespotykane, a stosowane z powodzeniem w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie - głównie przy zwalczaniu pluskwy domowej.
  Metodę CRYONITE® służącą do ekologicznego wymrażania suchym lodem wprowadziliśmy na stałe do podstawowej oferty świadczonych usług, jako alternatywa dla tradycyjnych zabiegów chemicznych z powodzeniem stosowaną w domach i mieszkaniach u osób prywatnych.


  2013r
  Poza działalnością usługową i handlową świadczoną dotychczas, w roku 2013r firma ERPOL zainaugurowała własną konfekcję środków owadobójczych i gryzoniobójczych pod markami PREMIUM©  KOMARON©  STRONG©
  Początkowo było to zaledwie 8 środków: Komaron®, Tropical Formula®, Mucho Fly®, Formitox®, Kretobitt®, Kreto terror®, Karbid oraz Nawóz odstraszający krety 2w1

  Po paru miesiącach do naszej oferty dołączyły 2 kolejne produkty. Ekologiczne pułapki do monitorowania insektów: KARALEP DETEKTOR® oraz FEROTRAP®
   


  2014r
  Uruchomienie platformy sprzedażowej www.blattanex.pl  i dystrybucja linii Blattanex® przy współpracy z firmą Bayer®


  Bezpośredni import z Korei Południowej oraz krajowa dystrybucja zamgławiaczy termicznych Mist Fogger®  przeznaczonych do specjalistycznych aplikacji środków biobójczych tzw. gorącą mgłą.
   

   

  Konfekcja kolejnych środków: Komaron Forte© i  Ekofog©

   

   


   


  2015r

  Dzięki dalszym inwestycjom w specjalistyczny i unikalny sprzęt, wprowadziliśmy nową metodę zwalczania szkodników - dezynsekcję szokową ( knock-down ). Metoda z powodzeniem wykorzystywana w miejscach gdzie zwalczenie insektów musi być wykonane w najkrótszym możliwym czasie np w produkcji spożywczej, restauracjach lub u Klientów którzy oczekują błyskawicznego efektu. Nowo zakupione urządzenie dzięki swojej mobilności i ogromnej wydajności pozwala na wykonywanie prac zarówno w dużych zakładach jak również w mieszkaniach prywatnych.  Z kolei zakup największego i najmocniejszego na rynku zamgławiacza pulsacyjno odrzutowego, umożliwił nam obsługę najbardziej wymagających Klientów związaną z obiektami wielkoobszarowymi tj. pola golfowe, parki, całe osiedla mieszkaniowe głównie pod kątem owadów latających: komarów, meszek. Dzięki dużej wydajności możemy również podejmować zabiegi z zakresu dezynfekcji i dezynsekcji hal, magazynów wielkopowierzchniowych, tuneli foliowych, szklarni, komór przechowalniczych, kurników, i innych obiektów inwentarskich.

   


  2016r
  Kolejną ważną inwestycją był zakup specjalistycznego urządzenia do iniekcji.
  Maszyna umożliwiła skuteczniejszą walkę ze szkodnikami drewna wyrobowego i ich larwami.
  Iniekcja przeciwko kołatkom, spuszczelom, trzpiennikom, miazgowcom i wielu innym drewnojadom jest uznawana za jedną z najskuteczniejszych form walki oraz leczenia drewna. Środek wstrzykiwany pod wysokim ciśnieniem do wnętrza porażonego elementu, natychmiastowo niszczy żerujące ksylofagi i impregnuje przed ponowną ich infestacją.
  Iniekcja sprawdzi się do zabezpieczania zarówno całych budynków tj obiekty sakralne, muzea, domy z bala jak również wybranych elementów konstrukcyjnych: podłogi, schody, poręcze, stropy oraz belki, krokwie, słupy i podciągi.

   


  2017r
  Dostosowanie naszych witryn internetowych do responsywnego wyświetlania się na wszelkich urządzeniach mobilnych, oraz utworzenie nowego logotypu identyfikującego naszą firmę ERPOL na podstawie domeny www.pryskanie.pl gdzie w logotyp na czerownym tle jest wpisany minimalistyczny wizerunek słonia z uniesioną trąbą.

   

   

  Idea logotypu odzwierciedlającego charakter naszej firmy:
  { ... Kolor czerwony jest najintensywniejszą barwą, budzącą silne emocje i wzywającą do działania.
  Słoń jest pozytywną i sympatyczną postacią. Przywodzi na myśl dobre skojarzenia w każdym przedziale wiekowym. Słoń utożsamiany jest z dużą siłą, rozwagą, długowiecznością i szczęściem. Szczęście podkreślane jest w geście uniesionej trąby.
  Zarys kształtu tła jest mocniej wyoblony w jego lewym górnym rogu, co spójnie z uniesioną trąbą tworzy wyraz naturalnego "pryskania" z niej.
  Zwrot PRYSKANIE w logotypie zaprojektowane jest w czytelnym foncie. Nawiązuje bezpośrednio do czynności wykonywanej przez naszą firmę - oprysków... }


  2018r
  Przyjęcie naszej firmy w poczet członków Polskiego Stowarzyszenia Pracowników Dezynfekcji Dezynsekcji i Deratyzacji.

  • Deratyzacja

   Szczury i myszy stanowią ogromne zagro-
   żenie dla zdrowia ludzkiego, szczególnie dla...

  • Dezynsekcja

   Polega przede wszystkim na tępieniu
   szkodliwych owadów zwłaszcza...

  • Dezynfekcja

   Postępowanie mające na celu maksymal-
   ne zmniejszenie liczby drobnoustrojów...

  • Dezynfekcja po zgonie

   Przykry zapach, zanieczyszczenia biolo-
   giczne, krew, tkanki, muszą być bezpiecznie...

  • Ozonowanie

   Ozon jest niebieskawym gazem
   o specyficznej ostrej woni...

  • Likwidacja zapachów

   Po pożarach, dymu papierosowego, fermen-
   tacji, rozkładu gnilnego, fekaliów, chemii, itp

  • Odkomarzanie

   Zwalczanie komarów to forma zabiegu
   mająca na celu poprawę naszego...

  • Monitoring HACCP

   Monitoring HACCP ma na celu czynną
   ochronę przed szkodnikami poprzez...

  • STOP ptakom

   Ptaki miejskie żyjące na wolności są
   uznawane za zwierzęta udomowione...