• Deratyzacja

  Profesjonalne zwalczanie gryzoni
 • Dezynfekcja

  Odkażanie, niszczenie bakterii, odgrzybianie
 • Zwalczanie owadów

  100% skuteczna i bezpieczna dezynsekcja
 • Monitoring HACCP

  W zakładach przemysłu spożywczego i gastronomii
 • Ochrona przed ptakami

  Montujemy kolce i siatki - także alpinistycznie
 • Aktualności


  10.10.2017

  Zwalczanie Gryzków Psotników - Zamgławianie

  Szybie efekty zastosowaniu zamgławiania termicznego! Zabieg zwalczania gryzków obejmuje całe mieszkanie. Więcej
  01.05.2017

  Zwalczanie Pluskiew domowych BEZ CHEMII !

  Bez chemii, bez zapachu, bez śladów i pozostałości, bez opuszczania pomieszczeń, w trosce o zdrowie najbliższych. Dezynsekcja przyszłości od dziś również w Polsce. Usuwniemy nawet - PLAGI OWADÓW. Usługę wymrażania oferujemy klientom na Więcej
  01.01.2017

  Mega promocja 2017 - Zwalczanie prusaków

  Niniejsza promocja jest dedykowana dla osób u których problem prusaków i karaluchów pojawił się od niedawna. Więcej
  02.04.2016

  ODKOMARZANIE - Zwalczanie komarów, meszek,

  W tym roku zima była wyjątkowo łagodna i ciepła. Nadszedł Kwiecień. Wiosnę już czuć w powietrzu. Ciepłe promienie słoneczne ogrzeją ziemię. Usłyszymy przyjemny śpiew ptaków a owady zaczną budzić się z letargu - zarówno te pożyteczne Więcej

  Realizacja projektów
  monitoringu HACCP

  Monitoring HACCP - ma na celu czynną ochronę przed szkodnikami, poprzez cykliczne lustracje samego obiektu i zainstalowanych urządzeń do tego celu przeznaczonych, a w razie wystąpienia zagrożenia - podjęcie błyskawicznych reakcji mających na celu wdrożenie działań korygujących. Zgodnie z obowiązującymi normami każdy przedsiębiorca prowadzący działalność gospodarczą związaną z produkcją, przetwórstwem, magazynowaniem, transportem, dystrybucją oraz dostarczaniem produktów spożywczych do stosowania zasad GMP,

  więcej

  Bezpieczne Zwalczanie Szkodników


  Naszą specjalizacją są usługi DDD -  dezynsekcja, deratyzacja, dezynfekcja. Podstawowym priorytetem jest satysfakcja Klientów, zarówno jeśli chodzi o duże przedsiębiorstwa i zakłady, jak również o klientów indywidualnych.

  Naszym głównym atutem jest wieloletnia praktyka, poparta odpowiednim przygotowaniem zawodowym, w szczególności wiedza z zakresu biologii w tym znajomość zwyczajów i zachowań zwierząt, entomologii, chemii, mykologii, oraz innych dziedzin nauki.

  Rozwój firmy ERPOL kształtujemy poprzez ciągłe zmierzanie do doskonałości podnosząc kwalifikacje zawodowe, biorąc aktywny udział w specjalistycznych szkoleniach, uczestnicząc w konferencjach i sympozjach naukowych - popartych otrzymanymi dyplomami i certyfikatami zawodowymi.

  Nasze metody

  Stosujemy Zintegrowane Metody Ochrony przed Szkodnikami - IPMIntegrated Pest Management
  Jest to najbardziej efektywna droga zapobiegająca przed ich występowaniem, oparta na kilku podstawowych elementach:

  • szczegółowej inspekcji miejsca,
  • precyzyjnej lokalizacji oraz identyfikacji zagrożenia,
  • wprowadzeniu właściwych zabiegów higienicznych,
  • opracowaniu tzw. "szkodnikoszczelności", czyli niedopuszczenia do wtargnięcia szkodników do strefy chronionej,
  • ostatecznej likwidacji zagrożenia.

  Wymogjakościowe

  Nasze kompleksowe działania są zgodne z systemami GMP, GHP i HACCP>

  • GMP Good Manufacturing Practice  - Dobra Praktyka Wytwarzania,
  • GHP Good Hygiene Practice  - Dobra Praktyka Higieniczna,
  • HACCP Hazard Analysis and Critical Control Points  - System Analizy Zagrożeń i Krytycznych Punktów Kontroli.

  Stosowanie powyższych systemów w przedsiębiorstwach i zakładach pracy jest gwarancją najwyższej jakości wytwarzanych produktów. Wykorzystywanie ich sprowadza się do ciągłego monitorowania na każdym etapie produkcji pod kątem zdrowia oraz maksymalnego niwelowania ryzyka wystąpienia ewentualnych zagrożeń. Warto również pamiętać o tym, iż rozporządzenie nr 852/2004/WE dotyczące higieny, środków i produktów spożywczych nakłada na przedsiębiorców obowiązek stosowania zasad systemu HACCP, niezależnie od charakteru działalności związanej z produkcją, przetwórstwem, magazynowaniem, transportem ew. dystrybucją środków i produktów spożywczych, kosmetyków, leków etc.., toteż dotyczy to w szczególności branży spożywczej, farmaceutycznej i kosmetycznej.

  Region działania

  Zważywszy na siedzibę naszej firmy miasto Warszawa - region działań obejmuje głównie województwo mazowieckie, jednakże wiele usług wykonujemy na terenie całej Polski, a kilkakrotnie mieliśmy okazję pracować poza granicami naszego kraju.
  Wykwalifikowany zespół mobilnych technik w DDD wyposażony w odpowiedni sprzęt oraz środki, pozwala nam sprawnie obsługiwać wszelkie obiekty na terenie całego kraju m.inn:>

  • hotele, biura, domy i mieszkania prywatne,
  • lokale gastronomiczne, zakłady przetwórstwa spożywczego,
  • szpitale, placówki medyczne,
  • szkoły, przedszkola, żłobki
  • hale i magazyny,
  • obiekty sportowe,
  • miejsca użyteczności publicznej,
  • oraz wiele innych.

  Wykorzystywane środki

  W związku z prowadzoną przez firmę ERPOL działalnością usługowo-handlową, zajmujemy się również dystrybucją i sprzedażą specjalistycznego sprzętu i środków biobójczych ( insektycydów, rodentycydów, dezyfektantów, repelentów, atraktantów)
  Bezpośredni i bieżący dostęp do wszelkich preparatów, sprawia iż w łatwiejszy sposób możemy śledzić nowo wprowadzane substancje aktywne do obrotu, a przy tym w pełni wykorzystywać cały wachlarz wielu preparatów dostępnych na polskim rynku pest control.
  Dzięki temu możemy być o jeden krok przed konkurencją

  Stosujemy indywidualny dobór preparatów i metod zwalczania do charakterystyki obiektu, rodzaju szkodnika i wielkości populacji.
  Naszym podstawowym kryterium jest bezpieczeństwo.
  Dobierając środki do wykonania usługi musimy mieć pewność że nie zagrażają one ludziom ani zwierzętom. Stosujemy preparaty które nie pozostawiają śladów ani przykrej woni.
  Wszystkie posiadają stosowne pozwolenia - Ministerstwa Zdrowia bądź atesty Państwowego Zakładu Higieny.

  Zakres działania

  • dezynsekcja – usługa mająca na celu likwidację - tępienie szkodliwych i uciążliwych owadów sanitarnych. Stosowane w tym celu metody fizyczne i chemiczne eliminują:
   prusaki, karaluchy, pluskwy, pchły, rybiki cukrowe, mrówki, komary, muchy, mole, osy, szerszenie, gryzki, kołatki, spuszczele, korniki, szubaki, wszy, roztocza w tym świerzbowca itp.
  • deratyzacja – zwalczanie kretów oraz gryzoni w tym nornic, myszy, szczurów, odpowiedzialnych za szkody materialne ( naruszanie konstrukcji budynków, przegryzanie przewodów itp), oraz stwarzanie zagrożeń zdrowotnych ( przenoszenie chorób, patogenów, pasożytów a także bezpośrednie zanieczyszczanie żywności i surowców).
  • dezynfekcja – usuwanie szkodliwych patogenów tj. drobnoustrojów, bakterii, wirusów, poprzez odkażanie przedmiotów jak i całych pomieszczeń ( pojazdów, budowli, terenów po zalaniach, powierzchni użytkowych, jak również po zgonie).
  • ozonowanie - dezynfekcja ozonem – polega na wytworzenia odpowiedniego stężenia ozonu w danym obiekcie celem deodoryzacji ( likwidacji przykrych zapachów ) oraz działań związanych z dezynfekcją. Usługa ozonowania w szczególności polecana jest w likwidacji roztoczy kurzu domowego, zagrzybienia, neutralizacji odorów, dezynfekcji układów wentylacyjnych, klimatyzacji stacjonarnych oraz w pojazdach - bez użycia dodatkowych środków chemicznych.
  • analiza zagrożeń, identyfikacja i zwalczanie szkodników drewna wyrobowego - Konserwacja konstrukcji budynków i budowli w tym podłóg, schodów drewnianych, saun, balustrad, i całych dachów (słupów, podciągów, legarów, krokwi, jętek) zarówno w budynkach współczesnych w technice tradycyjnej, domów z bala jak również obiektow zabytkowych i sakralnych ( kościołów, muzeów, skansenów, itp.)

  W zakres naszych usług wchodzi również zabezpieczanie i ochrona obiektów przed ptakami, poprzez montaż kolców, drutów obrotowych, siatek, odstraszaczy elektronicznych, systemów elektrycznych.

  Wszystkie wykonane usługi poświadczamy, wydając stosowny dokument - Protokół Sanitarny, wymagany np. podczas kontroli SANEPiD bądź innych audytorów.

  Zamów usługę

  Zadźwoń pod numer: 510 558 588
  Napisz na: erpol@vp.pl

  Skorzystaj z formularza

  PRZEJDŹ DO SKLEPU

  ERPOL

  ul.czarnocińska 25
  03-110 Warszawa

  NIP
  5242377107